Бургер

by | Мај 27, 2024 | 2 comments

Дел од денот: вечера
Тип: останато
Teжина: средно
Време: 30 - 60 мин.

Burger

Mena Karafiloska
Lesno i vkusno
подготовка 40 minutes
готвење 20 minutes
вк. време 1 hour
порции 2

Чекори на подготовка
 

 • Meleno meso
 • Sol
 • Biber
 • Vegeta
 • Maslo
 • Kaskaval
 • Razni salati
 • Kecap majonez
 • Pomfrit

Намирници
  

 • 200 gr meleno meso
 • Sol
 • Vegeta
 • Kromit
 • Kaskaval
 • Pomfrit
 • Kecap
 • Majonez
 • Salata
 • Krastavici
 • Patlidzani

Забелешки

Lesno za gotvenje
Го пробавте рецептот?Кажете ни како Ви се допадна!

2 коментари

 1. Emi

  5 stars
  Go obozavam

  Reply
 2. Gjoko

  Vkusno

  Reply

Submit a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Рејтинг